Listopad 2015

    Přidali jsme do sbírky OSTATNÍ PERIODY - období karbonu nové vzorky živočichů - schránku mlže Carbonicola diversus, coleoida Coleolus sturi a hlavonožce Reticycloceras sulcatum.

    Do sbírky ORDOVIK jsme přidali marocké trilobity Asaphellus fezouataensis, Euloma sp. a ostnokožce Ascocystites aff. drabowensis.

Říjen 2015

    Přidali jsme do sbírky ORDOVIK nové vzorky trilobita Amphitryon radians a Microparia speciosa z lokality Levín, dále pygidium trilobita Chlustinia keyserlingi  a fragment trilobita Selenopeltis vultuosa tenyl ze souvrství bohdaleckého. Do sbírky OSTATNÍ PERIODY - období Miocén jsme přidali vzorek otisků listů Acer tricuspidatum a Taxodium dubium.

Duben 2016

    Přidali jsme do sbírky ORDOVIK především nautiloida Bathmoceras praeposterum Barrande, 1867 z lokality Osek, trilobita Bathycheilus perplexus (Barrande, 1872) z lokality Cheznovice, trilobita Cekovia salteri (Barrande, 1852) z lokality Trubín, ostnokožce Aristocystites bohemicus (Barrande, 1887) z lokality Trubín, trilobita Placoparia (P.) cambriensis Hicks, 1875 z lokality Osek, ostnokožce Codiacystis bohemica (Barrande, 1887) z lokality Trubín. 
    Do sbírky SILUR trilobita Prionopeltis archiaci (Barrande, 1846) z lokality Kosov, hlavonožce Trochoceras trochoides Barrande, 1865, z lokality Kosov.
    Do sbírky DEVON trilobita Cavetia furciferum (Hawle & Corda, 1847) z lokality Čeřinka u Bubovic.
    Do sbírky OSTATNÍ PERIODY otisk nehojné přesličky Archaeocalamites radiatus Lacey & Eggert (1964) z lokality Bobrovníky - Kraví důl, patrně první nález ježovky ze spodního Namuru, lokalita Bobrovníky - Kraví důl a spoustu jiných drobností.